Pszczółki

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-10-19 20:46:17

JerQ

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 10
Punktów :   

coś o sobie

http://img547.imageshack.us/img547/2753/8g81.jpg
To ja, JerQ
Niech was nie zmyli wygląd i nick, jestem DZIEWCZYNĄ. Można pisać do mnie Nati ;-) Każdy, kto mnie poznał wie jaka jestem. W fam pełnię funkcję zastępcy, dlatego jeśli masz problem możesz się śmiało zgłaszać ;-)

Offline

 

#2 2013-10-19 20:56:29

 Szefowa_Allein

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: coś o sobie

http://img811.imageshack.us/img811/4897/z65n.jpg
Jako że nie mam pojęcia, jak tu się wkleja zdjęcia*, obejdę się bez! Znaczy screenshoty. Whatever. W każdym razie bardzo mi miło Was poznać, jestem szefową tejże familii i wraz z Nati sprawuję tu władzę absolutną MWAHAHA... khem. Bezwzględnie obchodzę się z leniami, którzy nie wnoszą do familii żadnego wkładu. Pracujemy razem nad rodzinką, minna!
Btw, mówcie mi Al.
Serio.
A jeśli chodzi o zainteresowania to, wbrew pozorom, wcale nie zalicza się do nich Nostale. Uwielbiam anime, mangi, książki fantasy, kryminały, thrillery i sensacje. Uwielbiam filmy akcji i takie, w których jest pełno efektów specjalnych ;3 ,,Zmierzch" wywołuje u mnie gęsią skórkę, od razu ostrzegam. Jeśli tylko ktoś wspomni  o błyszczących XXxxxX, od razu leci.
Serio.

A, jeszcze jedno:: posiadam jeszcze postacie o nickach Valentie oraz Jiffy. Nawet, jeśli nie jestem na Al, nie znaczy to, że szefowej nie ma ;]

___
*Na szczęście ja wiem!

Offline

 

#3 2013-10-20 09:33:46

Pinky

Pszczółka

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: coś o sobie

nie lubię pisać o sobie strasznie XD
tak samo jak Allein nie umiem wklejać screenów, więc..
jestem ^Pinky^ w rzeczywistości nazywam się Michalina, mam 17 lat, mieszkam w Kielcach. Lubię grać w Nostale XD to jest gra, do której zawsze wracam. Ciągle żyje w nadziei, że Al mnie nie wyrzuci z rodziny haha
Lubię oglądać komedie i różne pełne akcji filmy. Książek raczej nie czytam, ale każda książka o wampirach musi zostać przeze mnie przeczytana! (typu: Wampir Lestat, Wywiad z Wampirem). Całę życie spędzam rozmawiając przez skype'a akurat wtedy kiedy powinnam się uczyć YOLO

Offline

 

#4 2013-10-20 11:06:19

 Szefowa_Allein

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: coś o sobie

Pinky napisał:

nie lubię pisać o sobie strasznie XD
tak samo jak Allein nie umiem wklejać screenów, więc..
jestem ^Pinky^ w rzeczywistości nazywam się Michalina, mam 17 lat, mieszkam w Kielcach. Lubię grać w Nostale XD to jest gra, do której zawsze wracam. Ciągle żyje w nadziei, że Al mnie nie wyrzuci z rodziny haha
Lubię oglądać komedie i różne pełne akcji filmy. Książek raczej nie czytam, ale każda książka o wampirach musi zostać przeze mnie przeczytana! (typu: Wampir Lestat, Wywiad z Wampirem). Całę życie spędzam rozmawiając przez skype'a akurat wtedy kiedy powinnam się uczyć YOLO

Hihi, no nie wiem, nie wiem! Wszystko może się zdarzyć! Ludzie strasznie lecą, jak już wejdę na nosa! ;D

Offline

 

#5 2013-10-20 11:59:45

 olka002

Pszczółka

Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: coś o sobie

no to tak jestem olka002 xD ( mam na imię Ola ) i mam 13 lat ,w fam jestem zarządcą.Lubie siatkówkę,piłkę nożną,badminton itd.Uwielbiam oglądać horrory,komedie,bajki xD. Lubie grać w nostale (gram już 2 lata) a dalej nie chce mi się pisać (ps. jestem leniwa xD)

Offline

 

#6 2013-10-20 12:24:09

Ta_Szalona<3

Pszczółka

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: coś o sobie

Witam was serdecznie nazywam się Ta_Szalona<3 a nick powstał dlatego ze mam nieraz szalone pomysły. W rl mam na imię Sandra mam lat 14 mieszkam w Poznaniu, mam psa i żółwia (Mikuś i Rufus) a w fam jestem nikim xD. Mam "świra" na punkcie ortografii (ale w grze nie działają mi np. ą, ę, ś itp.). Lubie gry MMO, jakieś typu BF3, Crysis3, Minecraft, Sims2 i Dla dzieci jak Littles Pet Shop (lubię się "cofnąć" w rozwoju). Poza tym lubię rysować, zjazdy fanów gier (np. PGA) i oglądać horrory coś w wilkołakami/wilkami i wampirami. No tyle o mnie bo jak się rozpiszę to zajmę pół strony . O i tak jak większość tu nie umiem wstawić screen'ów ale mogę powiedzieć iż jestem bardzo, bardzo, bardzo słaaaaaabym łucznikiem co nie ma resów i dobrego eq.

Offline

 

#7 2013-10-22 17:32:29

Furahamgambo

Pszczółka

Zarejestrowany: 2013-10-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: coś o sobie

Siema widzicie mój nick a więc już mówię kocham ponad życie Anime Mange. Moim Ulubionym językiem jest suahili Japoński i Angielski. Chce mieć all sp +14 w święta szykuję się na zakup 1 sp +14 będzie to sin po element. Bardzo spodobała mi się ta fam jest miła atmosfera a jest coś co mi się nie podoba a raczej jest ktoś azalej. Interesuje się Informatyką. A i mój język oznacza tak ジョイ過激 co oznacza furahamgambo co oznacza happy ranger co oznacza szczęśliwy łowca,myśliwy.

Offline

 

#8 2013-10-22 23:02:53

 Szefowa_Allein

Administrator

Zarejestrowany: 2013-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: coś o sobie

Furahamgambo napisał:

Siema widzicie mój nick a więc już mówię kocham ponad życie Anime Mange. Moim Ulubionym językiem jest suahili Japoński i Angielski. Chce mieć all sp +14 w święta szykuję się na zakup 1 sp +14 będzie to sin po element. Bardzo spodobała mi się ta fam jest miła atmosfera a jest coś co mi się nie podoba a raczej jest ktoś azalej. Interesuje się Informatyką. A i mój język oznacza tak ジョイ過激 co oznacza furahamgambo co oznacza happy ranger co oznacza szczęśliwy łowca,myśliwy.

O_O to całkiem przemyślany nick, a ja myślałam, że jest po prostu trudny do zapamiętania - dzięki za uświadomienie, że jest inaczej hihi

Offline

 

#9 2013-10-25 17:30:34

Nikime54

Pszczółka

Zarejestrowany: 2013-10-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: coś o sobie

nie wiem co pisać o sobie... lubie koty ;3 a JerQ ma fajnego zajączka

Offline

 

#10 2013-11-12 11:46:37

Fisiu

Pszczółka

Zarejestrowany: 2013-11-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: coś o sobie

http://imageshack.com/a/img842/6254/7qvs.jpg:O (prawie same dziewczyny )
Siemka Mój nick w grze  ~Fisiu to teraz do konkretów Mam na imię Łukasz, lat 18 mieszkam aktualnie w Krośnie. Chodzę do technikum informatycznego (3 rok) Zainteresowania:gry MMORPG *.* sport, skateboard, komputery,  siłownia <3 all day all night ^^, jestem maniakiem anime :3 tak to uwielbiam oglądać komedie, muzyka -RAP, Rock, POP, coś tam dubstep przeważnie rozmowny i on na fb/gg/ts3/skype ;P jak coś pisać pogadamy ^^ i to chyba na tyle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sferaprawa.pun.pl www.missbimbo.pun.pl www.desingera.pun.pl www.redorium.pun.pl www.ndcs.pun.pl